Kredyt do zadań specjalnych

Trudny kredyt to nie tylko ten, który niełatwo uzyskać, ale też spłacić. Nawet jeżeli mamy tylko jeden, to często jest on sporym obciążeniem dla naszego budżetu domowego.

Na ratunek pożyczka

W tych czasach kredyty są jednak na porządku dziennym i wielu z nas ma ich kilka. Nawet jeżeli na co dzień radzimy sobie z ich spłatą, to może się wydarzyć coś, co nam uniemożliwi regularne płacenie rat. Efektem posiadania kilku kredytów może być brak dalszej zdolności kredytowej. Banki niechętnie udzielają dużej liczby kredytów, w słusznej obawie, że klient może mieć kłopoty z ich spłatą. Czasem jednak okoliczności życiowe sprawiają, że bez kolejnego dopływu gotówki się nie obędziemy. Wówczas na ratunek przychodzą nam pożyczki bez zdolności kredytowej.

Dla tych bez szans

Udzielają je firmy pozabankowe, które nie interesują się historią kredytową swoich klientów. Dlatego też nie zasięgają o nich informacji w Biurze Informacji Kredytowej. Pożyczki te można uzyskać także bez konieczności przedkładania zaświadczeń o zdolności kredytowej czy zatrudnieniu. Przeznaczone są zarówno dla osób pracujących na etat, jak i na podstawie innego rodzaju umów o pracę. Trudny kredyt to ogólne określenie różnych sytuacji, w jakich znajdują się klienci. Trudny jest przede wszystkim kredyt przeznaczony dla tych, którzy nie mają szans otrzymać go w banku. Przyczyną tego stanu rzeczy może być wysokie zadłużenie albo negatywna historia kredytowa. Pożyczki bez zdolności kredytowej są też propozycją dla tych, którzy już wyczerpali wszystkie możliwości uzyskania „łatwego” kredytu.

Dodaj komentarz